BLOG

28.01.2019r. – by AUTOBONUS

Samochód na ferie zimowe – czy warto wypożyczyć?

Weekend we dwoje w SPA, rodzinny wypad w góry, snowboardowe szaleństwo z przyjaciółmi, a może kurs nauki jazdy na nartach? Niezależnie od obranego kierunku, szybki, sprawny i bezpieczny transport to połowa sukcesu! Wynajem samochodu na ferie zimowe to rozwiązanie dedykowane szczególnie wymagającym Odbiorcom – osobom, dla których spędzanie wolnego czasu kojarzy się przede wszystkim z komfortem.
Dlaczego warto wynająć samochód na ferie?
– Wynajmując auto na ferie mamy pewność tego, że otrzymamy pojazd w pełni przystosowany do zimowych warunków – gwarantujący bezpieczeństwo w sytuacjach, w których nasz własny samochód na pewno by zawiódł.
– Poddane szczegółowy przeglądom technicznym pojazdy zaopatrzone są najczęściej w szereg dodatkowych udogodnień – zależnie od wynajmowanego modelu auta.
– Samochody zaopatrzone w nawigację umożliwiają szybkie dotarcie do celu bez konieczności długiego i żmudnego błądzenia po nieznanych nam uliczkach.
– Szczególnie „pakowne” modele pomieszczą wszystkich wycieczkowiczów bądź całą rodzinę, dzięki czemu wystarczy jeden pojazd, a nie dwa jak dotychczas.
– Wynajem samochodu na ferie jest doskonałą i dużo tańszą alternatywą zarówno dla taksówek jak i komunikacji miejskiej. – Odpowiednio dobrany pojazd gwarantuje nie tylko wygodę, ale przede wszystkim niezależność.
Korzystając z wynajmowanego samochodu możemy zwiedzić znacznie więcej miejsc czy obiektów, aniżeli wykorzystując komunikację miejską.
– Wybrane samochody dedykowane bezpośrednio na chłodne miesiące posiadają podgrzewane fotele (gwarantujące komfort i niwelujące ryzyko przeziębienia), wspomaganie kierownicy (ułatwiające swobodną jazdę), komputer pokładowy (przypominający podróżującym przede wszystkim o konieczności tankowania), czujnik spadku ciśnienia (niwelujący ryzyko złapania gumy), a także tempomat (pozwalający utrzymać stałą i oczywiście bezpieczną prędkość).
Nie da się ukryć, że zasady wynajmu samochodu na ferie są proste i klarowne. Ograniczone do minimum formalności oraz niskie koszty sprawiają, że możemy uzyskać wygodny środek transportu dostosowany do potrzeb całej grupy niemal „od ręki”.