BLOG

28.01.2019r. – by AUTOBONUS

Samochód na ferie zimowe – czy warto wypożyczyć?

Weekend we dwoje w SPA, rodzinny wypad w góry, snowboardowe szaleństwo z przyjaciółmi, a może kurs nauki jazdy na nartach? Niezależnie od obranego kierunku, szybki, sprawny i bezpieczny transport to połowa sukcesu! Wynajem samochodu na ferie zimowe to rozwiązanie dedykowane szczególnie wymagającym Odbiorcom – osobom, dla których spędzanie wolnego czasu kojarzy się przede wszystkim z komfortem.
Dlaczego warto wynająć samochód na ferie?
– Wynajmując auto na ferie mamy pewność tego, że otrzymamy pojazd w pełni przystosowany do zimowych warunków – gwarantujący bezpieczeństwo w sytuacjach, w których nasz własny samochód na pewno by zawiódł.
– Poddane szczegółowy przeglądom technicznym pojazdy zaopatrzone są najczęściej w szereg dodatkowych udogodnień – zależnie od wynajmowanego modelu auta.
– Samochody zaopatrzone w nawigację umożliwiają szybkie dotarcie do celu bez konieczności długiego i żmudnego błądzenia po nieznanych nam uliczkach.
– Szczególnie „pakowne” modele pomieszczą wszystkich wycieczkowiczów bądź całą rodzinę, dzięki czemu wystarczy jeden pojazd, a nie dwa jak dotychczas.
– Wynajem samochodu na ferie jest doskonałą i dużo tańszą alternatywą zarówno dla taksówek jak i komunikacji miejskiej. – Odpowiednio dobrany pojazd gwarantuje nie tylko wygodę, ale przede wszystkim niezależność.
Korzystając z wynajmowanego samochodu możemy zwiedzić znacznie więcej miejsc czy obiektów, aniżeli wykorzystując komunikację miejską.
– Wybrane samochody dedykowane bezpośrednio na chłodne miesiące posiadają podgrzewane fotele (gwarantujące komfort i niwelujące ryzyko przeziębienia), wspomaganie kierownicy (ułatwiające swobodną jazdę), komputer pokładowy (przypominający podróżującym przede wszystkim o konieczności tankowania), czujnik spadku ciśnienia (niwelujący ryzyko złapania gumy), a także tempomat (pozwalający utrzymać stałą i oczywiście bezpieczną prędkość).
Nie da się ukryć, że zasady wynajmu samochodu na ferie są proste i klarowne. Ograniczone do minimum formalności oraz niskie koszty sprawiają, że możemy uzyskać wygodny środek transportu dostosowany do potrzeb całej grupy niemal „od ręki”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
+48 607 271 700