O NAS

Wysoka jakość i profesjonalna obsługa

Wynajem samochodów – Wypożyczalnia samochodów AutoBonus cechuje się wysoką jakością oferowanych usług. Najważniejszy jest dla nas Klient , dlatego też stale wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferowany przez Nas wynajem samochodu jest gwarancją komfortu związanego z dojazdem do pracy. Wypożyczenie samochodu to duże udogodnienie, szczególnie gdy Twój samochód jest na przeglądzie a pilnie potrzebujesz samochodu na kilka dni.

Nasze usługi obejmują: wynajem aut dostawczych oraz samochodów osobowych. Dostępne modele samochodów świetnie sprawdzą się podczas transportu dużych gabarytów choćby podczas przeprowadzek. Mamy na uwadze fakt, że wynajem samochodów dostawczych może się również wiązać z prowadzonym przez Państwa biznesem, w związku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wszystko to z myślą o długoletniej i owocnej współpracy.

Mamy na uwadze aktualne trendy i potrzeby naszych klientów. Dlatego stajemy na wysokości zadania i oferujemy najnowsze modele samochodów, dające użytkownikom gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Dlaczego my?
- Posiadamy nowe samochody
- Zapewniamy atrakcyjne ceny
- Nasze samochody są bezpieczne

Kiedy warto nas odwiedzić?

  • TwojE cztery kółka odmówiły posłuszeństwa, a rodzinny wyjazd jest już za kilka dni? Ilość walizek i toreb nie sprzyja komfortowej jeździe? A może najzwyczajniej w świecie obawiasz się, że Twoje auto nie przetrwa tak długiej wycieczki? Nie ograniczaj się wyłącznie do środków komunikacji miejskiej. Wynajem aut Łódź umożliwi Ci szybkie, a co najważniejsze wygodne zwiedzanie wybranego przez Ciebie celu podróży.
  • Zbliża się termin podróży służbowej? Miałeś w planach zabrać ze sobą swój własny pojazd, jednakże ktoś z Twojej rodziny potrzebuje go „na miejscu”? Krótkoterminowy wynajem samochodów bez kaucji szybko i sprawnie zniweluje wszystkie problemy z tym związane – konieczność podróży pociągiem czy autokarem, ścisk w środkach komunikacji miejskiej, żar lejący się z nieba, to raczej kiepska perspektywa.
  •  Jesteś zmuszony natychmiast odwiedzić dawno niewidzianego członka rodziny? Obawiasz się, że komunikacja w Twoim rodzinnym mieście już dawno temu uległa radykalnej zmianie? Nie masz czasu na gruntowne studiowanie rozkładu jazdy podmiejskich autobusów? Kluczem do sukcesu może okazać się wypożyczalnia aut z GPSem. Wypozyczalnia samochodow lodz posiada w swojej ofercie szereg dogodnych pojazdów, w pełni dopasowanych do współczesnych potrzeb.
  • Planujesz przeprowadzkę? Masz poważne obawy, czy Twoje auto pomieści drobiazgi, a co dopiero meble i większy sprzęt? Wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź posiada w swojej ofercie praktyczne pojazdy dostawcze, idealne w przypadku przeprowadzek czy konieczności szybkiego przewozu akcesoriów o dużych gabarytach.
  • Planujesz krótką podróż, jednakże Twoje auto ostatnimi czasy nie działało najlepiej? Nie ryzykuj! Kolizja czy awaria w obcym mieście generują znacznie więcej kosztów, aniżeli wypożyczalnia samochodów.