wynajem aut
wypożyczalnia samochodów bez kaucji
wynajem samochodu
wynajem samochodów bez kaucji
wynajem samochodów dostawczych

 

 

Seat Leon ST TSI
Seat Leon ST TSI
Seat Leon daje dużą satysfakcję z jazdy. Dynamiczny silnik, małe zużycie paliwa a także podwozie, które podczas jazdy zapewnia
frajdę z prowadzenia – to główne cechy tego samochodu.

Volvo S 60 1.6

Volvo S 60 1.6

Volvo S60 należący do klasy segment D, zaliczany przy tym do PRESTIŻOWEJ GRUPY PREMIUM.
Bogate wyposażenie i jak przystało na Volvo – wysoki poziom bezpieczeństwa.

Chevrolet Cruze 1.8 / LPG

wypozyczalnia samochodow osobowych oidostawczych lodz zgierz

Chevrolet Cruze to samochód wygodny oraz dynamiczny , zaliczany do największych z segmentu C.

Fita Tipo 1.4Fiat Tipo 1.4
Fiat Tipo należący do klasy segment C.
Bogate wyposażenie – wysoki poziom bezpieczeństwa.

NISSAN QASHQAI 1.2 DIG-TNissan QASHQAI 1.2 DIG-T
Nissan Qashqai należący do klasy segment SUV.
Wysoki poziom bezpieczeństwa. Bardzo dobre warunki jezdne, wysoki prestiż.

KIA Picanto 3d

KIA Picanto 3D

Kia Picanto jest jak na klasę mini bardzo przestronna i bezpieczna – otrzymała cztery gwiazdki w przeprowadzonych testach zderzeniowych instytutu badań Euro NCAP.

Mitsubishi Space Star 1.2

Mitsubishi Space Star 1.2

Mitsubishi Space Star jest na 3. miejscu w rankingu ADAC na najoszczędniejszy mały samochód z silnikiem benzynowym! EKONOMICZNE , DOBRZE WYPOSAŻONE !

KIA Picanto

KIA Picanto

Kia Picanto jest jak na klasę mini bardzo przestronna i bezpieczna – otrzymała cztery gwiazdki w przeprowadzonych testach zderzeniowych instytutu badań Euro NCAP.

Citroen Jumper L4H2

Citroen Jumper L4H2

Długa przestrzeń dostawcza umożliwająca transport przedmiotów o długości pow. 4 m

 

 

 

 

 

 

Wypożyczalnia aut – dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samochodu na dzień, weekend czy też na dłuższy czas, oferujemy Ci wynajem aut w komfortowych warunkach, w pełni dostosowane do Twoich preferencji. Wystarczy ważne prawo jazdy oraz dokument tożsamości, aby cieszyć się funkcjonalnością wybranego przez siebie pojazdu w dosłownie kilka chwil. Ograniczenie formalności do minimum pozwala znacząco przyspieszyć proceder związany z wynajmem auta.

Większość wypożyczalni aut oferuje swoim Klientom wyłącznie krótkoterminowy wynajem pojazdów – w zakresie od jednej doby do miesiąca czasu. My posiadamy w swojej ofercie zarówno krótko- jak i średnio czy długoterminowy wynajem nie tylko samochodów, ale również busów i pojazdów dostawczych. Dogodne kryteria wynajmu sprzyjają dalszej, owocnej współpracy.

Specjalnie dla Klientów indywidualnych nasza wypożyczalnia aut Łódź przygotowała kompleksową ofertę krótkoterminową. Na szczególną uwagę zasługuje nasza bogata flota pojazdów. Niezależnie od preferencji, każdy znajdzie u nas samochód na miarę swoich potrzeb oraz możliwości. Posiadamy wygodne, komfortowe pojazdy rodzinne – idealne w przypadku dłuższych wycieczek z najmłodszymi członkami naszego społeczeństwa, wysokiej klasy auta – idealne, jeśli chodzi o podróże służbowe czy biznesowe, a także praktyczne, miejskie pojazdy, które mogą zastąpić samochód znajdujący się aktualnie w naprawie. Finalna cena usługi zależy przede wszystkim od klasy auta oraz czasu wynajmu.

Jeśli chodzi o Klientów biznesowych, nasza wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki świadczy usługę wynajmu średnio- oraz długoterminowego. W ofercie posiadamy zarówno miejskie pojazdy, idealne jako auta zastępcze, gdy służbowy pojazd znajduje się w naprawie, ekskluzywne wysokiej klasy samochody, w pełni dostosowane do oczekiwań współczesnego Klienta, tradycyjne kompakty, a także busy i minibusy oraz pojazdy dostawcze.

Zależnie od potrzeb naszych Klientów, posiadamy w naszej ofercie również wyposażenie dodatkowe np. foteliki dla dzieci czy nawigację. Uwaga! Wypożyczalnia aut dostawczych oraz osobowych jako jedna z niewielu wypożyczalni w mieście, świadczymy usługi wynajmy samochodów bez kaucji. W cenie wynajmu znajduje się ubezpieczenie OC. Wszystkie szczegóły jak dzienny limit kilometrów, możliwość wypożyczenia kierowcy, kwestia ubezpieczenia AC ustalane są indywidualnie.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza pełną ofertą. W razie pytań bądź wątpliwości służmy radą oraz pomocą. Nasi specjaliści czekają na Państwa telefon.